ERJ-U14F7R15U
MFR.Part #
ERJ-U14F7R15U
JLCPCB Part #
C1860542
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS