ERJ-U14F6981U
MFR.Part #
ERJ-U14F6981U
JLCPCB Part #
C1014255
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS