ERJ-U14F68R1U
MFR.Part #
ERJ-U14F68R1U
JLCPCB Part #
C1014201
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS