ERJ-U14F6813U
MFR.Part #
ERJ-U14F6813U
JLCPCB Part #
C1014177
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS