ERJ-U14F6802U
MFR.Part #
ERJ-U14F6802U
JLCPCB Part #
C1014161
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS