ERJ-U14F6653U
MFR.Part #
ERJ-U14F6653U
JLCPCB Part #
C4331947
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS