ERJ-U14F6650U
MFR.Part #
ERJ-U14F6650U
JLCPCB Part #
C1860578
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS