ERJ-U14F6342U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14F6342U
JLCPCB Part #
C1014050
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS