ERJ-U14F6200U
MFR.Part #
ERJ-U14F6200U
JLCPCB Part #
C4114060
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS