ERJ-U14F6192U
MFR.Part #
ERJ-U14F6192U
JLCPCB Part #
C1014208
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS