ERJ-U14F5R62U
MFR.Part #
ERJ-U14F5R62U
JLCPCB Part #
C1014151
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.62Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS