ERJ-U14F5R60U
MFR.Part #
ERJ-U14F5R60U
JLCPCB Part #
C1014079
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS