ERJ-U14F5623U
MFR.Part #
ERJ-U14F5623U
JLCPCB Part #
C1860620
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS