ERJ-U14F54R9U
MFR.Part #
ERJ-U14F54R9U
JLCPCB Part #
C4188464
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS