ERJ-U14F5363U
MFR.Part #
ERJ-U14F5363U
JLCPCB Part #
C3991886
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS