ERJ-U14F51R0U
MFR.Part #
ERJ-U14F51R0U
JLCPCB Part #
C3999936
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS