ERJ-U14F4R32U
MFR.Part #
ERJ-U14F4R32U
JLCPCB Part #
C1860531
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.32Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS