ERJ-U14F4640U
MFR.Part #
ERJ-U14F4640U
JLCPCB Part #
C1014125
Description
-55℃~+155℃ 400V 464Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS