ERJ-U14F4532U
MFR.Part #
ERJ-U14F4532U
JLCPCB Part #
C4306909
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS