ERJ-U14F4531U
MFR.Part #
ERJ-U14F4531U
JLCPCB Part #
C1014218
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS