ERJ-U14F4530U
MFR.Part #
ERJ-U14F4530U
JLCPCB Part #
C3980348
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS