ERJ-U14F4420U
MFR.Part #
ERJ-U14F4420U
JLCPCB Part #
C1014122
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS