ERJ-U14F4221U
MFR.Part #
ERJ-U14F4221U
JLCPCB Part #
C1014249
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS