ERJ-U14F3650U
MFR.Part #
ERJ-U14F3650U
JLCPCB Part #
C3985627
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS