ERJ-U14F3600U
MFR.Part #
ERJ-U14F3600U
JLCPCB Part #
C1860630
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS