ERJ-U14F34R8U
MFR.Part #
ERJ-U14F34R8U
JLCPCB Part #
C3962755
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS