ERJ-U14F3482U
MFR.Part #
ERJ-U14F3482U
JLCPCB Part #
C1014221
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS