ERJ-U14F32R4U
MFR.Part #
ERJ-U14F32R4U
JLCPCB Part #
C4218292
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS