ERJ-U14F3240U
MFR.Part #
ERJ-U14F3240U
JLCPCB Part #
C1860545
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS