ERJ-U14F3162U
MFR.Part #
ERJ-U14F3162U
JLCPCB Part #
C4298669
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS