ERJ-U14F30R0U
MFR.Part #
ERJ-U14F30R0U
JLCPCB Part #
C4303531
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS