ERJ-U14F3091U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14F3091U
JLCPCB Part #
C4066982
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS