ERJ-U14F2R49U
MFR.Part #
ERJ-U14F2R49U
JLCPCB Part #
C1014261
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.49Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS