ERJ-U14F2873U
MFR.Part #
ERJ-U14F2873U
JLCPCB Part #
C4061118
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS