ERJ-U14F2742U
MFR.Part #
ERJ-U14F2742U
JLCPCB Part #
C4086775
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS