ERJ-U14F2613U
MFR.Part #
ERJ-U14F2613U
JLCPCB Part #
C6614539
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS