ERJ-U14F2611U
MFR.Part #
ERJ-U14F2611U
JLCPCB Part #
C1860589
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS