ERJ-U14F2551U
MFR.Part #
ERJ-U14F2551U
JLCPCB Part #
C3983241
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS