ERJ-U14F2490U
MFR.Part #
ERJ-U14F2490U
JLCPCB Part #
C4180029
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS