ERJ-U14F23R7U
MFR.Part #
ERJ-U14F23R7U
JLCPCB Part #
C1014203
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS