ERJ-U14F22R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14F22R0U
JLCPCB Part #
C1014228
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS