ERJ-U14F2052U
MFR.Part #
ERJ-U14F2052U
JLCPCB Part #
C4242931
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS