ERJ-U14F1R65U
MFR.Part #
ERJ-U14F1R65U
JLCPCB Part #
C4183614
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.65Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS