ERJ-U14F19R1U
MFR.Part #
ERJ-U14F19R1U
JLCPCB Part #
C1014092
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS