ERJ-U14F16R5U
MFR.Part #
ERJ-U14F16R5U
JLCPCB Part #
C1860627
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS