ERJ-U14F1690U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14F1690U
JLCPCB Part #
C1860619
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS