ERJ-U14F1622U
MFR.Part #
ERJ-U14F1622U
JLCPCB Part #
C1014085
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS