ERJ-U14F1582U
MFR.Part #
ERJ-U14F1582U
JLCPCB Part #
C1860621
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS