ERJ-U14F1273U
MFR.Part #
ERJ-U14F1273U
JLCPCB Part #
C1860508
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS