ERJ-U14F1272U
MFR.Part #
ERJ-U14F1272U
JLCPCB Part #
C1860581
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS